KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 14155322
nr 1415 5322
Etsningar
3 st, Oscar Paul, Stockholmsmotiv. Signerade, 35-upplaga, yttermått inklusive ram: 30x37 - 37x30 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 30 augusti 2021
kl 19:07:26
Etsningar
nr 1415 5322
Etsningar
| Utrop: | 500 kr |
| Såld: | 100 kr |
måndag 30 augusti 2021 |